Przemek, jak to dobrze, że to właśnie Tobie powierzyliśmy uwiecznienie naszej uroczystości zdjęcia są fantastyczne!!! Wszyscy są nimi zachwyceni! Pięknie wkomponowałeś się w gości i po chwili traktowaliśmy Cię jak jednego z nich. Czuliśmy się tak swobodnie, że chwilami nie dostrzegaliśmy Twojej osoby. Do tego stopnia byłeś dla nas niezauważalny, iż niektóre ze zdjęć stanowią dla nas prawdziwą niespodziankę!

Magda i Hubert

Przemek doskonale oddał atmosferę naszego ślubu. Zaglądając do albumu, nawet po kilku latach, z łatwością jest wrócić do nastroju jaki panował tego dnia. Robiąc zdjęcia w kościele podczas ceremonii Przemek był niezwykle dyskretny i z jednej strony ważne momenty zostały uwiecznione, z drugiej zaś strony nie czuliśmy się rozpraszani.

Dzięki nietuzinkowym ujęciom, czujności i refleksowi Przemka, mamy oryginalną pamiątkę, do której chętnie wracamy. Szczególnie podoba nam się fakt, że uwiecznione zostały różne nastroje: podniosłość chwili, wzruszenie, ale również humorystyczne momenty, zabawne miny i reakcje zebranych! Ważne jest to, że oglądając album nie ma się poczucia, że zdjęcia były pozowane, miny wystudiowane czy wymuszone, królowała naturalność i spontaniczność i o to właśnie chodziło.

Anna i Krzysztof

Przemek ma niebywały dar obserwacji, wyczucia chwili, chwytania ulotnego momentu oraz poczucie piękna i zdolność jego utrwalania, nie mówiąc o rzetelnym warsztacie. Polecamy 🙂

Julia i Sebastian

Przemka znamy od lat i jest naszym przyjacielem. Kiedy poprosiliśmy go o zrobienie dla nas sesji ślubnej nie przypuszczaliśmy, że będzie to taka przygoda. Przemek zna wiele ciekawych miejsc, ale przede wszystkim potrafił sprawić, że nasza sesja zmieniła się w świetną zabawę, co oddają nasze zdjęcia.

Magda i Bartek